درباره ما

رابیا

شرکت کرانه فن آوری نیلگون یک شرکت جوان و پرجنب و جوش است که از سال ۲۰۱۶ با هدف خرید آسان و ارائه محصولات با کیفیت راستین فروشگاه آنلاین رابیا (www.rabiya.ir) را راه اندازی کرده است. فروشگاه اینترنتی رابیا نیازهای مربوط به مد و پوشاک، لوازم خانگی، انواع کالاهای الکترونیک، عطر و ادکلن ، کالای خواب ، کیف و کوله و انواع نوشت افزار را برای بانوان ( مهربانوان) و مردان (مهربانان) این زیبا سرزمین فراهم کرده است.

دیدگاه ما :

دیدگاه ما بسیار ساده است . ما به تک تک افراد با سلایق متفاوت احترام می گذاریم . شما و نیازهایتان را می بینیم و برای برآورده شدن آن ها می کوشیم . ما معتقدیم که خرید باید آسان و هیجان انگیز باشد و بدین دلیل روزانه با محصولات جدیدتری به استقبال شما می آییم . ما نسبت به خرید شما کاملاً مسئولیم و هنگامی که شما از ما خرید می کنید و سفارشتان را تحویل می گیرید پایان راه نیست. برای ما رضایت کامل شما از خرید، بسیار ارزشمند است و آن هنگام است که ما در هدف خود موفق و سربلند شده ایم .

خدمات منحصر به فرد رابیا:

تیم حرفه ای رابیا به واسطه ارتباط موثری که با مشتریانش دارد با آگاهی کامل از نیازهای مشتریانش در هروز و ساعتی با شما همراه است . مشتریان رابیا در هر جای ایران که باشند در کمترین زمان ممکن سفارش خود را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. یکی دیگر از ویژگی های خاص فروشگاه اینترنتی رابیا درزمینه پوشاک وجود انواع پیراهن و شلوار بزرگ سایز است که سبب می شود دوستانی که به پوشاک بزرگ سایز نیاز دارند بدون اینکه متحمل زحمت و گرفتاری برای خرید یک لباس مناسب شوند از تنوع رنگ و سایز لذت برده و خرید آسانی را تجربه کنند.

لذت خرید آنلاین :

هدف تیم رابیا با شعار لذت خرید آنلاین بر آن است که بدون اینکه شما درگیر گرفتاری های خرید مایحتاجتان شوید، به آسانی بتوانید از جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات باخبر گشته و بدون از دست دادن زمان و انرژی بسیار جهت خرید، هرآنچه دوست دارید را با دیدن مشخصات کامل و مقایسه و بررسی انتخاب کنید.

ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات

آدرس دفتر مرکزی:

تهران، خیابان میرزای شیرازی، تقاطع مطهری، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۲۱۰، طبقه ۴، واحد ۱۱

ایمیل:

Contact@Rabiya.com

ایمیل پشتیبانی:

Support@Rabiya.com

تلفن تماس:

۰۲۱۸۸۸۰۰۷۷۵ – ۰۲۱۸۶۰۳۶۸۳۹۰۲۱۸۶۰۳۶۸۳۳

ساعات کاری:

شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷

پنج شنبه ها : ساعت ۹ تا ۱۳